Arena Mocy – Poligon paintballowy gdzie warto ćwiczyć swoje umiejętności taktyczne

Arena mocy to największe pole paintballowe blisko Krakowa, a także w całym kraju. Nie jest to jednak surowe miejsce, a dobrze zagospodarowany pod rozrywkę obiekt, który liczy aż trzy hektary. Jest to miejsce idealne na wieczory kawalerskie, imprezy firmowe, czy rodzinne wyjazdy.

Pola paintballowe

Trzonem Areny mocy są pola pintballowe, których znajdziemy aż cztery i które są w stanie pomieścić aż 150 osób jednocześnie. Na polach, w zależności od poziomu trudności, znajdziemy różne rekwizyty, jak wraki samochodów, bunkry, czy tunele, które pozwalają dodać do rozgrywki elementy taktyki i poczuć się jak na prawdziwym polu bitwy.

Oczywiście na miejscu otrzymamy profesjonalny sprzęt oraz ubiór, który zapewni nam komfort i bezpieczeństwo. Całą zabawę nadzoruje wyspecjalizowana kadra, która także pomaga nam w zorganizowaniu rozgrywki.

Pola dzielą się z uwagi na poziom zaawansowania na średnie, trudne oraz „dla twardzieli.” Poza doborem poziomu trudności możliwe jest dodatkowo zbudowanie scenariusza rozgrywki, co dodaje różnego rodzaju cele i zadania, które gracze muszą realizować. Przykładem prostej rozgrywki mającej cel może być walka o umiejscowioną na środku flagę, którą musimy zdobyć i zanieść do naszej bazy. Rozgrywka scenariuszowa to tak naprawdę kwestia uzgodnienia warunków z właścicielami pola lub wybranie gotowego scenariusza. Jednym z takich scenariuszy jest odegranie ról Rebelii i Imperium z Gwiezdnych wojen, a konkretnie odbicie planów imperium z konkretnego budynku, którego strzeże jego drużyna. Taki scenariusz rozpoczyna się wdrożeniem wszystkich członków w zasady i role, a sama w sobie zabawa na polu potrafi trwać od trzech do nawet sześciu godzin.

Arena Mocy to idealne miejsce do ćwiczenia taktyki, spostrzegawczości, rozwijania kondycji fizycznej, polepszania orientacji w terenie a także wykorzystywania do obrony naturalnych walorów i przeszkód typu podczas ćwiczenia taktyki.

Poza polami do zabawy bezpośredniej znajdziemy również:

    – strzelnice do szlifowania swoich umiejętności ( zarówno amatorskich jak i pełno-profesjonalnych markerów paintball )
    – plac zabaw dla dzieci
    – tory do jazdy samochodami RC
    – miejsce na ognisko
    – zaplecze dla gości gdzie weźmiemy prysznic

Paintball to nie tylko strzelanie

Zabawa na polach paintballowych to zwykle tylko część zabawy, która kończy się przejściem do innych atrakcji, czy wypoczynku i integracji po rozgrywce. Dlatego właśnie jest to miejsce idealne do zorganizowania urodzin, imprez integracyjnych, a nawet wieczorów kawalerskich. Najczęściej spotykane są imprezy integracyjne lub okazjonalne dla firm, ponieważ jest to świetna forma na rozwój pracy zespołowej poprzez wspólną rywalizację na polu.

Gdzie znajduje się poligon paintballowy Arena Mocy ?

Arena mocy znajduje się zaledwie 20 minut jazdy od Krakowa na południe.

Dokładny adres:
Adres: Sieraków 77
32-410 Sieraków obok Dobczyc
Zaledwie 20 min jazdy od miasta Kraków